TABLAO FLAMENCO W PASZCZY LWA 13.06.2021

koncert_flamenco_gdansk

 

Szkoła Tańca Flamenco Anda Lu oraz Paszcza Lwa zapraszają na wieczór z muzyką i tańcem flamenco - TABLAO FLAMENCO!
 
Tablao to pokaz tradycyjnej sztuki muzyki i tańca flamenco, na którym prezentują się artyści z Polski, Hiszpanii oraz innych krajów. Każdy koncert przyciąga miłośników flamenco, Hiszpanii, gitary, tańca i śpiewu.
 
13 czerwca (niedziela) o godz. 18:00 spotkamy się w klimatycznej przestrzeni (ogrodzie) Paszczy Lwa w Gdańsku w pobliżu oliwskich lasów. Po dłuuugiej przerwie ponownie zabrzmi gitara flamenco, śpiew, zastukają obcasy, zaklaszczą dłonie. My już czujemy tę energię w powietrzu!
 
Wystąpią dla nas wyjątkowi artyści: Paula Jagustyn (taniec), Magdalena Jędrzejwska (taniec), Luiza Romanowska (taniec), Mateo Gallito (śpiew, cajon) oraz Jakub Wagner (gitara).
 
Koncert odbędzie się na świeżym powietrzu. Po koncercie kontynuujemy fiestę:)
 
Ze względu na obostrzenia, liczba miejsc będzie ograniczona.
 
Informacje
 
MIEJSCE: Paszcza Lwa, Gdańsk Oliwa, ul. Kwietna 39
 
DATA: 13.06.2021
 
GODZINA: 18:00
 
KOSZT: 40 zł (w tym 5 zł do wykorzystania w barze)
 
REZERWACJE BILETÓW: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Po dokonaniu rezerwacji i otrzymaniu informacji zwrotnej, prosimy o wpłaty na poniższe konto:
Flamenco Luiza Romanowska
21195000012006004509600001
 
* O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat
* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy z powodu okoliczności zewnętrznych: zmiany obostrzeń bądź złej pogody. Kwoty za bilety zostaną zwrócone w przeciągu kilku dni.
* Na terenie koncertu należy dostosować się do obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.
* Prosimy o przybycie minimum 15 minut przed koncertem
 
 

KURS TAŃCA ONLINE OD 26.10.2020

preview

W wyniku zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i związanych z nią restrykcji, Szkoła Tańca Flamenco Anda Lu przechodzi od 26.10.2020 r. na tymczasowe nauczanie zdalne - ONLINE.
 
* Będziemy Was informować, jeśli sytuacja się zmieni i zdecydujemy się wrócić na salę. 
 
 
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ - KURSY TAŃCA FLAMENCO:
 

WARSZTATY TAŃCA FLAMENCO W SUWAŁKACH 24-25 października

preview

Zapraszamy gorąco na wyjątkowe warsztaty tańca flamenco, które odbędą się w ostatni październikowy weekend października w Suwalskim Ośrodku Kultury. Jeśli lubisz hiszpańską muzykę, rytm, masz w sobie nutkę południowego temperamentu oraz chcesz się trochę poruszać, to zajęcia te będą dla Ciebie!

24-25.10.2020, godz. 11.00-13.00
SOK, ul. Jana Pawła II 5

 

Wstęp na warsztaty: 160 zł | liczba miejsc ograniczona
zapisy do 22.10.2020, tel. 509 093 811, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób zupełnie początkujących, które nigdy nie miały do czynienia z tańcem flamenco, jak również dla tych, którzy postawili już swoje pierwsze taneczne kroki i chcieliby wzbogacić swoje umiejętności. Zapraszamy na zajęcia zarówno panie, jak i panów. Mile widziane będą również młodsze osoby.

Podczas warsztatów nauczymy się energetycznej, ale prostej choreografii w stylu flamenco (tangos). To jeden z najbardziej lubianych stylów flamenco. Mocny, ale jednocześnie zmysłowy. Poznamy również “palmas” – wyklaskiwanie rytmów, “zapateado” – step oraz “jaleo”- hiszpańskie okrzyki zagrzewające do tańca. Będzie gorąco!

Zajęcia poprowadzi Luiza Romanowska: tancerka, właścicielka Szkoły Tańca Flamenco Anda Lu w Gdańsku, stypendystka Escuela Carmen de las Cuevas w Granadzie.

Na zajęcia należy ubrać się w wygodny strój, warto zabrać długą szeroką spódnicę (+ np. leginsy) oraz buty z krytymi palcami, na niewysokim stabilnym obcasie. Panowie mogą założyć buty ze sztywną podeszwą (takie, które wydadzą dźwięk przy uderzeniu). W przypadku braku takiego obuwia można założyć buty sportowe.

Masz pytania odnośnie zajęć? Skontaktuj się pod nr tel. 509 093 811, bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.
 
 
Dane do przelewu:
Flamenco Luiza Romanowska
21195000012006004509600001 Idea Bank

 

SZKOŁA TAŃCA ANDA LU (GDAŃSK) - nabór do grupy początkującej

preview

Szkoła Tańca Flamenco Anda Lu (Gdańsk) zaprasza do nowej grupy POCZĄTKUJĄCEJ dla dorosłych (i młodzieży) na Przymorzu!

Zaczynamy 1 września.

Spotykać się będziemy we wtorki o 18:30-19:45 w Klubie Osiedlowym Piastuś. Szczegółowy grafik, cennik oraz informacja o zapisach tutaj