LA NOCHE FLAMENCA - koncert i fiesta flamenco w Gdańsku, 23 stycznia 2015 r.

 

ANDALU FLAMENCO ma przyjemność zaprosić na wyjątkowy wieczór z muzyką i tańcem flamenco w Gdańsku! Już 23 stycznia odbędzie się „LA NOCHE FLAMENCA” - koncert i fiesta flamenco. To jedna z nielicznych okazji w Trójmieście, aby poznać prawdziwe, tradycyjne flamenco prosto z Sewilli.

W muzyczno - taneczną podróż do Andaluzji zabiorą nas wspaniali artyści. Eliza la Morá i Diaa Eddin to utalentowani młodzi tancerze, którzy od lat zgłębiają tajniki flamenco w hiszpańskiej Sewilli. Absolwenci prestiżowej Fundacion Flamenco Cristina Heeren. Regularnie i z powodzeniem występują na tamtejszych scenach. W Gdańsku zobaczymy ich po raz pierwszy, będzie to więc wyjątkowa okazja dla miłośników Hiszpanii i muzyki flamenco. Tancerzom towarzyszyć będą wspaniali, znani już dobrze na polskiej i nie tylko scenie flamenco, muzycy Mateo Gallito (śpiew) oraz Tomasz Skłodowski (gitara).

Po pokazie zapraszamy wszystkich do wspólnego fiestowania przy muzyce hiszpańskiej i flamenco. Mile widziane kwiaty we włosach, kropki i falbanki!

Taniec: Eliza la Morá, Diaa Eddin
Śpiew, cajon: Mateo Gallito
Gitara: Tomasz Skłodowski

DATA: 23 stycznia 2015 r.
MIEJSCE: Restauracja Czardasz, ul. Śląska 66B, Gdańsk Przymorze (blisko Alfa Centrum)
WSTĘP: 25 zł (do 19 stycznia), 30 zł (po 19 stycznia), w cenę wliczona lampka wina.
Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem tel. (58) 553-40-12
Liczba miejsc siedzących ograniczona
Bilety wstępu na pokaz flamenco można nabyć w Restauracji Czardasz

Wszelkie pytania można kierować również pod numerem telefonu: 509 093 811, bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja na Facebooku: https://www.facebook.com/events/684134718370189/