NABÓR DO NOWYCH GRUP FLAMENCO

preview

Zapraszam serdecznie do nowych grup tańca flamenco w Szkoła Tańca Flamenco ANDA LU - Gdańsk. Zaczynamy 26.02.2018 r.

Poniedziałek 20:00-21.15 - BULERIAS DE CADIZ
Środa 17:30-18.30 BASTON (rytm Seguiriyas )
Środa 19:15-20 KASTANIETY (rytm Petenera)

BULERIAS DE CADIZ - zajęcia przeznaczone dla osób znających rytmy dwunastkowe. Poziom tańca - min. 2 lata nauki. Bulerias z Kadyksu to bardzo wesoły styl, najczęściej tańczony jako zakończenie stylu Alegrias. Bulerias to według mnie esencja energetyczna flamenco. Jeśli potrzebujesz energii to te zajęcia będą idealne.

BASTON - poziom tańca - min. 2 lata. Dla osób, które nigdy nie tańczyły z bastonem. Zajęcia te będą wprowadzeniem do techniki tańca z bastonem (drewnianym kijem). Nie będziemy uczyć się całej choregrafii por Seguiriyas , natomiast stworzymy sobie większy fragment "zabawy" rytmem. 
* ZAPEWNIAMY BASTONY podczas zajęć

KASTANIETY - dla osób początkujących, które nigdy nie grały na kastanietach. Stworzymy sobie, podobnie jak w przypadku zajęć z bastonem fragment rytmicznej zabawy rytmem w stylu peteneras. Będzie to muzyczne uzupełnienie choreografii wykonywanej przez inną grupę.
* Należy mieć podczas zajęć własne kastaniety. 

CENNIK:
Bulerias de Cadiz -100zł (4x w miesiącu)
Baston - 80 zł (4x w miesiącu)
Kastaniety - 60 zł (4x w miesiącu)

MIEJSCE - Gdańsk Przymorze (dokładne miejsce do potwierdzenie)

ZAPISY:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 509 093 811
http://www.andalu.pl/