TABLAO FLAMENCO - Koncert - La Vida Loca Gdańsk 12.05.2019

preview

Szkoła Tańca Flamenco ANDA LU - Gdańsk oraz Restauracja La Vida Loca mają przyjemność zaprosić na dziesiąte Tablao Flamenco w Gdańsku! Ole!

To będzie wyjątkowy wieczór, pełen dobrej muzyki, niespodzianek i prawdziwie hiszpańskiej atmosfery. Przyjadą do nas wspaniali muzycy!

Będzie to znany i uwielbiany przez trójmiejską publiczność MATEO GALLITO - śpiewak, tancerz, pianista, muzyk. To będzie już szósty raz, kiedy Mateo zaśpiewa na naszym tablao! Akompaniować na gitarze będzie JAROSŁAW CZAJCZYŃSKI - wspaniały gitarzysta z Łodzi, do tego przesympatyczna osoba, która na pewno skradnie serca publiki:) I tu mała niespodzianka, Jarosław Czajczyński wystąpi wraz ze swoim synem - również gitarzystą TYMOTEUSZEM CZAJCZYŃSKIM. Niektórzy już mieli okazję w Gdańsku zobaczyć ten wspaniały duet!

A kto zatańczy podczas tablao flamenco? Tym razem zobaczymy (aż trzy) nasze utalentowane tancerki flamenco z Trójmiasta. Będzie to MAGDALENA JĘDRZEJEWSKA, która niedawno miała swój debiut na warszawskim tablao, na co dzień instruktorka tańca w Szkole Tańca La Pasion oraz studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zatańczy również AGATA USSOROWSKA, młoda i bardzo zdolna tancerka z Gdyni. Trzecią występującą będzie LUIZA ROMANOWSKA ze szkoły Tańca Flamenco Anda Lu.

O nastrój, dobre wino i pyszne jedzenie zadba nowa, baaardzo hiszpańska restauracja LA VIDA LOCA. Możecie być pewni, że poczujecie się tam jak w prawdziwym hiszpańskim barze w środku lata.

WAŻNE: ideą koncertu tablao jest bliskość artystów, impreza odbywa się więc na dość małej przestrzeni, tak jak w hiszpańskich Tablaos Flamenco (przewiduemy ok 70 osób). Część miejsc będzie siedząca, część stojąca, bądźmy więc na to przygotowani. Nie będzie rezerwacji miejsc siedzących. Każdy siada, staje, gdzie się uda. Przy barze, beczce z winem, przy ładnej dziewczynie, miłym sąsiedzie, ustępujemy też miejsca osobie starszej. :) Damy radę!

Po koncercie i przed będzie można zamówić w barze hiszpańskie jedzonko, wino, sherry de Jerez i inne cuda. Zostajemy na fieście. Ubierzmy więc się stosownie, na luzie, mogą być kwiaty, kropki, wachlarze. VIVA LA VIDA LOCA!

DATA: 12 maja
GODZINA: 19:00
MIEJSCE: Restauracja La Vida Loca, Ul. Stara Stocznia 4/3, Gdańsk (blisko Muzeum II WŚ)
BILETY: 33 PLN

Bilety można nabyć, dokonując rezerwacji mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie 509093811 oraz wpłacając kwotę 33 PLN w gotówce bądź na poniższe konto:

Dane do wpłat:
Flamenco Luiza Romanowska
21195000012006004509600001 Idea Bank

* Rezerwacje nieopłacone, przepadają.
* Zakup biletu jest bezzwrotny. Istnieje możliwość odsprzedania innej osobie. Należy podać wtedy nazwisko nowego nabywcy.
* Liczba miejsc podczas koncertu ograniczona.

Do zobaczenia Amigos!