KONCERT - TABLAO FLAMENCO w Paszczy Lwa 13.07.2019

preview

Szkoła Tańca Flamenco ANDA LU - Gdańsk oraz Paszcza Lwa w Gdańsku mają przyjemność zaprosić na lipcowe, gorące TABLAO FLAMENCO. Ole!

Przyjadą do nas znakomici artyści z Polski i Hiszpanii!
Będziemy mieli okazję zobaczyć dwie wspaniłe tancerki. Z Madrytu przyjedzie do nas Marta Bonilla Hernandez. Rzadko mamy okazję, by oglądać hiszpańskich artystów w Trójmieście, tym bardziej więc nie można przeoczyć takiego występu! Drugą tancerką będzie Nadia Mazur, jedna z najlepszych tancerek polskiej sceny flamenco. Nadia wystąpi po raz drugi na naszym tablao. Kto miał okazję widzieć Nadię na żywo wie, jak energetyczne i pełne "arte" są jej występy.
Podczas Tablao Flamenco zaśpiewa wpaniałą Marysia Światłoń z Krakowa. Jej śpiew jest niezwykle emocjonalny, przy tym bardzo naturalny, jej interpretacje por bulerias (i nie tylko) chwytają za serce.
Na gitarze zagra wspaniały Andrzej Lewocki z Lublina, mistrz gitary, znany bardzo dobrze poslkiej publiczności.

Nie może Was zabraknąć! To będzie piękne tablao!

A po tablao, zostajemy oczywiście na FIEŚCIE! Już niejedna fiesta się w Paszczy odbyła więc rezerwujcie sobie sobotni wieczór koniecznie!


MIEJSCE: Paszcza Lwa, ul Kwietna 39, Gdńask Oliwa
DATA: 13 lipca, godz. 20:30
WSTĘP: 40 zł

Organizator: Szkoła Tańca Flamenco ANDA LU - Gdańsk

REZERWACJE:
Obowiązują wcześniejsze rezerwacje miejsc. Rezerwacji dokonujemy poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po informacji zwrotnej należy wnieść opłatę na poniższe konto:

Flamenco Luiza Romanowska
21195000012006004509600001 Idea Bank

* Rezerwacje nieopłacone, przepadają.
* Zakup biletu jest bezzwrotny. Istnieje możliwość odsprzedania innej osobie. Należy podać wtedy nazwisko nowego nabywcy.
* Liczba miejsc podczas koncertu ograniczona.