OTWARTE WARSZTATY TAŃCA FLAMENCO DLA STUDENTÓW - GDAŃSK

preview

Studencie!

Jeśli kochasz hiszpańskie klimaty, czujesz rytm i drzemie w tobie energia, którą chcesz spożytkować w tańcu, dołącz do naszej grupy!

Przyjdź 14 marca o godz. 16:30 do Akademickiego Centrum Kultury Alternator w Gdańsku i dowiedz się więcej! Tego dnia odbędą się otwarte warsztaty tańca flamenco dla wszystkich chętnych.

Zespół Tańca Uniwersytetu Gdańskiego LOS MARISCOS działa przy Akademickim Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego od 2014 r. Prowadzony przez trójmiejska tancerkę flamenco Luizę Romanowską. Grupa ta ma na celu wzbogacać swoim bogatym programem artystycznym wszelkie pokazy, koncerty i uroczystości, promując kulturę hiszpańską oraz flamenco. Stanowi wizytówkę artystyczną Uniwersytetu Gdańskiego. W programie grupy znajdują się tradycyjne formy tańca flamenco.

WSTĘP WOLNY!


Nie musisz mieć doświadczenia w żadnym tańcu, warsztaty tańca flamenco są przeznaczone dla osób zupełnie początkujących. Zabierz koleżankę/kolegę lub przyjdź sama/sam 

Co zabrać?
- Wygodny strój
- obuwie: dziewczyny- buty na stabilnym obcesie z krytymi palcami (jeśli takiego nie posiadasz - buty sportowe), chłopaki - albo obuwie sportowe, albo buty kryte z twrdszą podeszwą.
- butelkę wody 

Zapraszamy z przytupem!

Wszelkie pytania kierować można:
mailowo lub telefonicznie:
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 tel. 509 093 811