KONCERT FLAMENCO LOS PAYOS - GDAŃSK 27.03.2022

preview

Z ogromną radością zapraszamy na wyjątkowy KONCERT FLAMENCO polsko – hiszpańskiego zespołu LOS PAYOS! Po wielu wielu latach możemy obejrzeć ten cudowny skład w Gdańsku! Los Payos to klasa sama w sobie, ich koncerty cieszą bardzo dużym uznaniem. Zapraszamy!
Zespół Los Payos wystąpi w fantastycznym składzie polsko – hiszpańskim, w klimatycznej przestrzeni Paszczy Lwa.
 
MARTA ROBLES (taniec)
JOSE IGNACIO GONZALEZ - SANTIAGO (śpiew)
ARTURO EL POLACO (gitara)
 
Gościnnie z zespołem wystąpi również trójmiejska tancerka LUIZA ROMANOWSKA (taniec).
 
Zespół flamenco LOS PAYOS był jednym z pierwszych profesjonalnych zespołów flamenco w Polsce. Powstał w 1995 roku. Główny trzon zespołu tworzą: tancerka Marta Dębska i gitarzysta Arturo El Polaco, którzy od wczesnej młodości związali swoje życie z flamenco. Na przestrzeni lat zespół zmieniał swój skład i repertuar, inspirując się nierzadko muzyką latynoską, aby w końcu wybrać drogę głównego nurtu flamenco puro, uznając, że sednem flamenco jest autentyczny śpiew i że prawdziwego ducha tej sztuki można poczuć jedynie współpracując z hiszpańskimi śpiewakami.
Głęboka miłość do flamenco, pasja i wytrwałość oraz osobisty talent członków zespołu sprawia, że ich muzyka i taniec prezentują nie tylko wysoki poziom artystyczny, ale też niezwykłą energię i głęboki metafizyczny przekaz. Grupa LOS PAYOS zyskała uznanie międzynarodowe, ma na swoim koncie występy na ważnych festiwalach sztuki flamenco w Berlinie, festiwal we Freiburgu, Dusseldorfie, Bratysławie, a także w samej Andaluzji – Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jimena de la Frontera, Noche Flamenca en Barbate.
 
Zapowiada się cudowny, gorący wieczór!
Tych artystów nie można przegapić! Vamos alla!
 
 
PASZCZA LWA, ul. Kwietna 39, Gdańsk Oliwa
27 marca (niedziela)
godz. 18:00
 
Organizator: Szkoła Tańca Flamenco Anda Lu Gdańsk
 
REZERWACJE I BILETY:
Cena:
55 PLN – w przedsprzedaży do 22 marca
65 PLN – po 22 marca
* w tym 5 PLN do wykorzystania w barze
 
Prosimy o rezerwacje biletów mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Po potwierdzeniu rezerwacji, które zostanie do Państwa wysłane w odpowiedzi, należy dokonać opłaty.
 
PŁATNOŚCI:
Flamenco Luiza Romanowska
21195000012006004509600001
 
Rezerwacje nieopłacone przepadają.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 
 
 
Do zobaczenia flamencos!