POKAZY FLAMENCO


 

 Pokazy tańca i muzyki flamenco

 

pokazy flamenco

 

Pragniesz zorganizować wydarzenie kulturalne, koncert, wieczór hiszpański bądź imprezę firmową? Niezależnie od charakteru planowanego wydarzenia pokaz tańca flamenco będzie doskonałym, oryginalnym pomysłem z klasą!

 

Taniec flamenco

To niezapomniane widowisko - niezwykle ekspresyjne i nieprzewidywalne. Jednocześnie bardzo eleganckie i sensualne. Popisowe sekwencje stepów w połączeniu ze zmysłowymi ruchami ciała tworzą mieszankę pełną pasji i emocji. Flamenco wywiera ogromne wrażenie na widzach, zapadając w ich pamięci na długo.

Flamenco jest niezwykle różnorodne, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do charakteru imprezy. Urozmaiceniem w tańcu są również rekwizyty, takie jak np. wachlarz, manton (duża wyszywana chusta), kastaniety, kapelusz i in.

Flamenco to w końcu również dobra zabawa i pole do integracji - większość z nas kocha Hiszpanię, jej gorące rytmy, fiesty, wino i taniec. Z pewnością wiec zaskoczysz pozytywnie swoich gości występem flamenco!

 

 

pokazy flamenco

Profesjonalne pokazy tańca flamenco

Pokazy wykonują osoby zawodowo zajmujące się flamenco. Cechuje nas autentyczność, pasja oraz wysoki poziom artystyczny występów. Uświetniamy wszelkie uroczystości, wydarzenia kulturalne, koncerty, dni hiszpańskie, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, wesela, wieczory panieńskie, targi, konferencje i inne. Zob. Zdjęcia z pokazów

preview

 

Program

Oferujemy zarówno krótkie pokazy taneczne jak i dłuższe koncerty z muzyką i śpiewem na żywo.

Standardowo pokaz flamenco składa się z kilku tańców flamenco wykonywanych przez jedną lub kilka tancerek/tancerzy do muzyki z płyty bądź granej na żywo (gitara, śpiew, cajon). Występ flamenco trwa ok. 20-30 minut (jedna tancerka) bądź dłużej ok. godziny (dwie tancerki/muzyka na żywo). Program tańca może być bardzo różnorodny. Do wyboru m.in. taniec solowy bez rekwizytu, taniec z wachlarzem, kastanietami, chustą, taniec w parze - sevillanas.

Organizujemy również pokazy flamenco i warsztaty na wieczory panieńskie, oferujemy także lekcje indywidualne, przygotujemy pierwszy taniec dla młodej pary.

 

 

warsztaty flamenco Gdańsk

Animacje flamenco

 

Integracja i zabawa w rytmie flamenco - Istnieje również możliwość przeprowadzenia dodatkowej animacji tańca flamenco w hiszpańskim stylu - krótkiej lekcji tańca/nauki klaskania rytmów flamenco. Goście nauczą się podstawowych kroków tańca flamenco i przy okazji będą się świetnie bawić!

 

 

 

Jeśli mają Państwo własne pomysły odnośnie występu, dołożymy wszelkich starań aby udało się je zrealizować.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy zainteresowani są popularyzacją flamenco oraz kultury hiszpańskiej. Pokazy tańca flamenco odbywają się na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz okolice Trójmiasta). Istnieje również możliwość zorganizowania eventu w innych miastach Polski. Wszelkie szczegóły ustalimy indywidualnie.

 

Z naszej strony zapewniamy pełen profesjonalizm, wynikający zarówno z doświadczenia jak i ogromnej pasji do tańca i muzyki flamenco.

 

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta zachęcamy gorąco do kontaktu pod nr telefonu: 509 093 811, bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.